Zvětšení prsou v Praze

Zvětšení prsou neboli augmentace je jedním z nejčastějších zásahů u žen v estetické chirurgii. Důvod ke zvětšení pacientky v CAN CLINIC v Praze nejčastěji uvádějí tento: malá velikost, nesouměrnost, povadlé poprsí, změna tvaru poprsí po těhotenství, po operaci na prsou pro nádor. U žen vnímáme jejich jedinečnost a citlivým a vnímavým přístupem se snažíme najít společné řešení, co se týče způsobu zvětšení prsou a při zvětšení pomocí implantátů co do velikosti, druhu a uložení silikonového implantátu. V CAN CLINIC v Praze dbáme na vysokou bezpečnost použitých silikonových implantátů.

Zvětšení prsou silikonovými implantáty v Praze

Při této operaci se prsa zvětšují silikonovými implantáty několika možnými technikami vložením pod žlázu nebo pod sval, dále jsou dva možné operační přístupy – kolem dolní části dvorce a z podprsní rýhy. Při konzultaci s našimi lékaři na CAN CLINIC v Praze na základě Vašich požadavků s Vámi lékař vybere nejvhodnější implantáty – výběr závisí na proporcích Vašeho těla, na Vašich požadavcích a také na zvolené operační technice. Samozřejmostí je možnost vyzkoušení tzv. sizeru nejen od firmy Motiva, která dodává celosvětově jedny z nejbezpečnějších silikonových implantátů. Protože Vám chceme nabídnout nejlepší možné implantáty na trhu, spolu s lékařem si můžete vybrat ze značek Motiva, Mentor a Polytech.

Zvětšení prsou silikonovými implantáty FAKTA

  • Délka zákroku: 60 – 90 minut
  • Délka pobytu na klinice: do následujícího 1. pooperačního dne
  • Anestezie: celková
  • Doporučení po zákroku: Fyzické šetření po dobu 4-6ti týdnů, nošení kompresní podprsenky 4 týdny, nenamočit jizvu po dobu 14ti dnů.
  • Rekonvalescence: 2 týdny