Mgr. Robert Paulat

Robert Paulat

Plastická chirurgie mě fascinovala už od 17-ti let, kdy jsem absolvoval svou první plastickou operaci nosu, která mi hodně zvedla sebevědomí. Díky tomu jsem se začal více a více zajímat o tento obor. Ačkoliv jsem studoval žurnalistiku a mezinárodní vztahy, nikdy mě toto téma nepřestalo fascinovat.

Nakonec jsem se rozhodl následovat svou vášeň a začal jsem pracovat na klinikách plastické chirurgie, zprvu jako koordinátor, kdy jsem měl možnost naučit se do detailu vše o jednotlivých zákrocích, a tak jsem po večerech seděl u youtube, díval se na záznamy operací, četl odbornou literaturu, učil se od nejlepších lékařů, až jsem se vypracoval a získal pozici generálního ředitele velké kliniky. Díky tomu jsem se dostal na odborné konference a workshopy nejen v zahraničí.

Rozhodl jsem se ale jít ještě dál, mým snem byla vždy vlastní klinika plastické chirurgie, která nebude továrnou na instantní krásu, ale místem, kde se lidé cítí jako doma, kde jsou vnímány jejich potřeby. Jsem velmi rád, že všichni lékaři i členové týmu CAN CLINIC se mnou sdílí mou filozofii – vnímat jedinečnost každé pacientky, vytvářet příjemnou a rodinnou atmosféru.

Nejdůležitější pro mne je obklopovat se špičkami v oboru, od kterých se sám mohu dál učit.

Necítím se být jen ředitelem CAN CLINIC, ale i duší kliniky, a mám to štěstí, že mohu být občas trochu tím řemeslníkem, tvůrcem přirozené krásy, který může pomoci lidem.