MUDr. Aneta Krajcová

Aneta Krajcová

Primářka CAN CLINIC v Praze MUDr. Aneta Krajcová je mezi klienty oblíbená zejména díky naprosto upřímnému, vysoce profesionálnímu přístupu. Její smysl pro vnímání osobnosti pacienta a jeho vnitřní krásy, příjemné a laskavé vystupování je zejména v oboru plastické a estetické chirurgie velmi podstatné. MUDr. Aneta Krajcová  se jako jedna z mála plastických chirurgů velmi intenzivně věnuje a současně vzdělává v nejnovějších technikách zejména estetické a miniinvazivní chirurgie tak, aby mohla svým klientům nabídnout nejefektivnější řešení jejich přání. Díky svým znalostem se podílí na místních, ale i prestižních mezinárodních kongresech jako přednášející (Londýn, Monaco, Paříž, Řím, Berlín, Moskva, Kyjev, Uzbekistán atd.).

MUDr. Aneta Krajcová  je hlavním školitelem v ČR pro švýcarskou firmu Institut Hyalual – omlazení pokožky tzv. procesem redermalizace, a působí jako expertní poradce a odborník pro firmu Beauty Expert Korea v niťovém liftingu obličeje a obočí a plazmaterapii. Jako jediný plastický chirurg v ČR provádí oddálení plastiky horních víček pomocí speciální miniinvazivní techniky niťového browliftingu.

Velké zkušenosti získala i na poli chirurgie ruky a rekonstrukční chirurgie, kdy pomáhala a pomáhá zejména ženám po rakovině prsu. V rekonstrukční chirurugii bylo jejím působištěm největší centrum pro pacientky s karcinomem prsu v nemocnici Na Bulovce pod vedením docenta MUDr. Jana Měšťáka, CSc. a prestižní klinika v německém Heidelbergu Ethianum prod vedením profesora Dr. Güntera Germanna.

MUDr. Aneta Krajcová se specializuje na plasticko-estetické výkony v obličeji – plastika víček, facelifting, plastika nosu, neinvazivní obnovu pleti tzv. redermalizací a  plastické operace prsou, provádí také unikátní druh liposukce s asistenci radiofrekvenční energie /Body-Tite, In Mode, RFAL/.